Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-394J
0925-394J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-394J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-394J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-394J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34781 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 38 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-394J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 390µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 7.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390µH Shielded Molded Inductor 46mA 21 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 21 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 46mA Τρέχουσες - Κορεσμός 14mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-391K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM