Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-333H
0925-333H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-333H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-333H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-333H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 40645 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 41 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-333H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Molded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 6.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 83mA Τρέχουσες - Κορεσμός 83mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-392J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM TH
  • Σε απόθεμα:68188
  • Μέρος#:0925-331K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
  • Μέρος#:0925-332K
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH