Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-181J
0925-181J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-181J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-181J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-181J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 57544 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 49 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-181J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 375MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Shielded Molded Inductor 585mA 130 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 585mA Τρέχουσες - Κορεσμός 585mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-154H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
  • Σε απόθεμα:22623
  • Μέρος#:0925-182K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM