Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-122J
0925-122J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-122J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-122J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-122J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 68913 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-122J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 130MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Shielded Molded Inductor 247mA 730 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 730 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 247mA Τρέχουσες - Κορεσμός 247mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-123J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH
  • Σε απόθεμα:64170
  • Μέρος#:0925-121J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
  • Μέρος#:0925-103K
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
  • Μέρος#:0925-122K