Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0819R-78H
0819R-78H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0819R-78H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0819R-78H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0819R-78H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23587 pcs Φύλλο δεδομένων 0819,R Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 0819R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 35 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0819R-78H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 7.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Molded Inductor 49mA 20 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 20 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 49mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0819R-80J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 42.5MA 26.5 OHM
  • Σε απόθεμα:33037
  • Μέρος#:0819R-74K
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
  • Σε απόθεμα:41087
  • Μέρος#:0819R-78K