Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0805-33NJ
0805-33NJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0805-33NJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0805-33NJ
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33NH 500MA 270 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 0805-33NJ Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33NH 500MA 270 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4570 pcs Φύλλο δεδομένων 0805 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 805 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 500MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 0805-33NJ TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 33nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.060" (1.52mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.05GHz
Λεπτομερής περιγραφή 33nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 270 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 270 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός -