Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0805-241J
0805-241J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0805-241J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0805-241J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 240NH 350MA 1 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 0805-241J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 240NH 350MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4785 pcs Φύλλο δεδομένων 0805 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 805 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 250MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 0805-241J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 240nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.060" (1.52mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 690MHz
Λεπτομερής περιγραφή 240nH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0805-271K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 350MA 1 OHM SMD