Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0603-36NK
0603-36NK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603-36NK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603-36NK
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 36NH 600MA 250 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603-36NK Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 36NH 600MA 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4880 pcs Φύλλο δεδομένων 0603 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 603 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 250MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 0603-36NK TR 4000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 36nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.3GHz
Λεπτομερής περιγραφή 36nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός -