Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0603-101J
0603-101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603-101J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603-101J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 400MA 580 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603-101J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 400MA 580 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4271 pcs Φύλλο δεδομένων 0603 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 603 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 34 @ 150MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 0603-101J TR 4000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 150MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 580 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 580 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Τρέχουσες - Κορεσμός -