Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες ελκτικοί > TL46W005200
TL46W005200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL46W005200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL46W005200
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL46W005200 Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9729 pcs Φύλλο δεδομένων TL Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - DC 20V
Τάση Αξιολόγηση - AC 20V Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά TL
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 60,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Κύκλωμα DPDT σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Nickel Plated
ενεργοποιητή Μήκος 9.40mm