Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > DPL12UBT
DPL12UBT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DPL12UBT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DPL12UBT
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DPL12UBT Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5246 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί Yes
Αξιολόγηση τάσης 24VDC Στυλ λήξης PC Pin
Σειρά DPL Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 5,000 Cycles
Μήκος 1.261" (32.03mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.402" (10.20mm) Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
ηλεκτρική ζωή 2,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SPST
Υλικό σώματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled ενεργοποιητής Τύπος Piano
ενεργοποιητή Επίπεδο Raised
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DPL12UTV
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Σε απόθεμα:5161
  • Μέρος#:DPL12T
  • Περιγραφή:SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V