Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες μπουτόν > AV24LP404
AV24LP404
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AV24LP404 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AV24LP404
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 250V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 764 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AV24LP404 Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 764 pcs Φύλλο δεδομένων AV Series 22 or 24 mm momentary NC+NO
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Τύπος Vandal Resistant Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά AV
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 24.20mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 55°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 3,000,000 Cycles
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Vandal Resistant Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC)