Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες μπουτόν > AV22PNA32
AV22PNA32
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AV22PNA32 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AV22PNA32
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 250V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 877 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AV22PNA32 Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 877 pcs Φύλλο δεδομένων AV Series Mushroom 22mm
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Τύπος Vandal Resistant Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά AV
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 22.20mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 55°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Vandal Resistant Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC)