Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες αφής > ADTSM62NV
ADTSM62NV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ADTSM62NV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ADTSM62NV
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1001 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ADTSM62NV Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 264103 pcs Φύλλο δεδομένων ADTS(6,M), AKTSC6 Series
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης Gull Wing
διακόπτη Ταξίδια 0.25mm Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά ADTS Συσκευασία Bulk
Περίγραμμα 6.20mm x 6.20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Δύναμη λειτουργίας 160gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Tactile Feedback
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία - Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 5.00mm