Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες αφής > ADTSG62KV
ADTSG62KV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ADTSG62KV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ADTSG62KV
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ADTSG62KV Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81038 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια - Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά ADTS Συσκευασία Bulk
Περίγραμμα 6.20mm x 6.20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Δύναμη λειτουργίας 100gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Grounding Pin
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία - Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 5.00mm