Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες μπουτόν > 8436WCDB
8436WCDB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8436WCDB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8436WCDB
Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8436WCDB Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5070 pcs Φύλλο δεδομένων 8000 Series
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - DC 20V
Τάση Αξιολόγηση - AC 20V Τύπος Standard
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 8000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Right Angle, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Silver
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Plunger for Cap
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:8436WCDKB
  • Κατασκευαστές:APEM Inc.
  • Σε απόθεμα:5287
8437 Image
  • Μέρος#:84372N
  • Κατασκευαστές:Apex Tool Group
  • Περιγραφή:3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 9/1
  • Σε απόθεμα:6776
8437 Image
  • Μέρος#:84369N
  • Περιγραφή:3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 3/8
  • Μέρος#:8436AB
  • Περιγραφή:SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
  • Περιγραφή:3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 22M
  • Περιγραφή:3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 18M
  • Περιγραφή:3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 5/8
  • Μέρος#:8437-1"X72YD
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:TAPE DBL COATED SILVER 1"X 72YDS
  • Σε απόθεμα:916
  • Κατασκευαστές:SCS
  • Περιγραφή:FLOOR TILE COND BLK 0.125 X12"
  • Μέρος#:8436A