Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα - διαχείριση > Splice περιβλήματα, προστασία > SLIC-2.2X19-BA
SLIC-2.2X19-BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SLIC-2.2X19-BA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SLIC-2.2X19-BA
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή AERIAL CLOSURE KIT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SLIC-2.2X19-BA Κατασκευαστής 3M
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Τύπος Aerial Closure, Free-Breathing
θήκη Εγκαίνια 14.00" (355.6mm) Σειρά SLiC™
Αλλα ονόματα 00054007714835
Αριθμός καλωδίων Ζεύγη 100 Pairs @ 24-26 AWG
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Μήκος - Συνολικά 19.00" (482.6mm)
Διάμετρος - Μέσα 2.200" (55.88mm) Λεπτομερής περιγραφή Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 100 Pairs @ 24-26 AWG