PK10-100P-R-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PK10-100P-R-DA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PK10-100P-R-DA
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 100POS VERT 1MM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PK10-100P-R-DA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 100POS VERT 1MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13710 pcs Φύλλο δεδομένων PK10 Series
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά Pak 10, PK10
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 80000920142 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.189" (4.80mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)