P50-100P-R1-EA
P50-100P-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P50-100P-R1-EA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P50-100P-R1-EA
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 100POS STR .050" GOL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
204 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P50-100P-R1-EA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 100POS STR .050" GOL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14165 pcs Φύλλο δεδομένων P50 Series Boardmount Plug
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά Pak 50, P50
Πίσσα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 5111173921
P50100PR1EA
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.421" (10.70mm) Χαρακτηριστικά Board Lock, Flange
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)