Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Ορθογώνια καλώδιο συνελεύσεις > M3BRK-6006J
M3BRK-6006J
M3BRK-6006J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M3BRK-6006J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M3BRK-6006J
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή IDC CABLE - MSR60K/MC60G/MPR60K
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M3BRK-6006J Κατασκευαστής 3M
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Pitch - Σύνδεσμος 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 60
Μήκος 0.500' (152.40mm, 6.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Strain Relief (Socket); Polarizing Key, Strain Relief (Plug) Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")