HF759/36SF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HF759/36SF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | HF759/36SF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 3M |
| Περιγραφή | CBL RIBN 36COND 0.050 GRAY 275' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 7 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | HF759/36SF | Κατασκευαστής | 3M |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 170 pcs | Φύλλο δεδομένων | HF759 Series |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Gauge Wire | 28 AWG |
| Τάση | 150V | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | HF759 | κορδέλα Πλάτος | 1.750" (44.45mm) |
| κορδέλα Πάχος | - | Ακροαματικότητα | UL Style 21683 |
| Πίσσα | 0.050" (1.27mm) | Αλλα ονόματα | 00051111965207 05111196520 7000057400 80001249392 ME36R-275 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C | Αριθμός αγωγοί | 36 |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 10 Weeks | Μήκος | 275.0' (83.82m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | μπουφάν χρώμα | Gray |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Polyolefin (PO) | Αντίσταση μόνωσης | 10 GOhm |
| Πρώτη Μαέστρος Mark | Blue | Χαρακτηριστικά | Zippable |
| Λεπτομερής περιγραφή | Flat Ribbon Cable Gray 36 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 275.0' (83.82m) | μαέστρος Strand | 7 Strands / 36 AWG |