FDI14-187Q
FDI14-187Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FDI14-187Q με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FDI14-187Q
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή FM DISCONNECT FULLY NYLON INS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FDI14-187Q Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 13760 pcs Φύλλο δεδομένων Wire Terminals Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 14-16 AWG
Λήξη Crimp Terminal Τύπος Standard
tab Πλάτος 0.187" (4.75mm) tab Πάχος 0.020" (0.51mm)