CT15NT120-D
CT15NT120-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CT15NT120-D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CT15NT120-D
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή 15" NATURAL 120LB CBL TIE 1=1PC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CT15NT120-D Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή 15" NATURAL 120LB CBL TIE 1=1PC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129412 pcs Φύλλο δεδομένων Cable Ties Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Locking
Πλάτος 0.300" (7.62mm) Αντοχή σε εφελκυσμό 120 lbs (54.43 kg)
Σειρά - Συσκευασία 500 per Pkg
Αλλα ονόματα 000-51128-59317-2
3M124D
CT15NT120D
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 15.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.250' (381.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.300" (7.62mm) 120 lbs (54.43 kg) 1.250' (381.00mm)
Χρώμα Natural Bundle Διάμετρος 4.00" (101.60mm)