953104-2000-AR-PR
953104-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 953104-2000-AR-PR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 4POS 2MM VERT SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 953104-2000-AR-PR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 4POS 2MM VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5457 pcs Φύλλο δεδομένων 9531xx-2000-AR-xx Datasheet95x Series Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 1000VDC
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά 953 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 3M9382TR
9531042000ARPR
DE500034751
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Thermoplastic Ύψος μόνωσης 0.169" (4.30mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Pick and Place στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom or Top Entry εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
9531 Image
  • Μέρος#:953105-2000-AR-PT
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN SOCKET 5POS 2MM VERT SMD
  • Σε απόθεμα:5329
  • Μέρος#:9530ND
  • Κατασκευαστές:Apex Tool Group
  • Περιγραφή:WR RAT COMB REV 5/8
  • Σε απόθεμα:3059
  • Μέρος#:953104-2000-AR-TP
953048-1 Image
  • Μέρος#:953107-2000-AR-PT
  • Περιγραφή:CONN SOCKET 7POS 2MM VERT SMD