929974-01-29-RK
929974-01-29-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929974-01-29-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929974-01-29-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RECEPT .100 SNGL STR 29POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929974-01-29-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RECEPT .100 SNGL STR 29POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98868 pcs Φύλλο δεδομένων 929, 939 Series, Boardmount Socket Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 1500V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά 929 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 929974E-01-29 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.325" (8.25mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Forked
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)
Σχετικά προϊόντα
929974-01-25-RK Image
  • Μέρος#:929974-01-25-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS
  • Σε απόθεμα:65535
929974-01-27-RK Image
  • Μέρος#:929974-01-27-RK
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 27POS
  • Σε απόθεμα:97149
929974-01-34 Image
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 34POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 33POS
929974-01-28 Image
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 28POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 30POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 32POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 24POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 26POS