929974-01-17-RK
929974-01-17-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929974-01-17-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929974-01-17-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RECEPT .100 SNGL STR 17POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929974-01-17-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RECEPT .100 SNGL STR 17POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77086 pcs Φύλλο δεδομένων 929, 939 Series, Boardmount Socket Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 1500V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά 929 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 5111166617
9299740117RK
929974E-01-17
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 17 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.325" (8.25mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Forked
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)
Σχετικά προϊόντα
929974-01-20 Image
  • Μέρος#:929974-01-20
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 20POS
929974-01-19 Image
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS