929974-01-11-RK
929974-01-11-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929974-01-11-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929974-01-11-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RECEPT .100 SNGL STR 11POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 929974-01-11-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RECEPT .100 SNGL STR 11POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98174 pcs Φύλλο δεδομένων 929, 939 Series, Boardmount Socket Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 1500V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά 929 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 5111194731
9299740111RK
929974E-01-11
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.325" (8.25mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Forked
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 100.0µin (2.54µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
929974-01-16-RK Image
  • Μέρος#:929974-01-16-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS
  • Σε απόθεμα:89698
929974-01-14 Image
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 14POS
929974-01-10-RK Image
  • Μέρος#:929974-01-10-RK
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 10POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 13POS
929974-01-12 Image
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 12POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 8POS
  • Περιγραφή:CONN RECEPT .100 SNGL STR 9POS