929835-01-33-RK
929835-01-33-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929835-01-33-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929835-01-33-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 33POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929835-01-33-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 33POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)