929834-07-35-RK
929834-07-35-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929834-07-35-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929834-07-35-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929834-07-35-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 1.245" (31.62mm)
Αλλα ονόματα 00076308043940
3M156874-35
929834-07-35-RK-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 35 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 35 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.910" (23.11mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.235" (5.97mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 200.0µin (5.08µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header, Breakaway
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
929834-07-31-RK Image
  • Μέρος#:929834-07-31-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100" SNGL STR 31POS
  • Σε απόθεμα:80749
929834-07-31 Image
929835-01-03 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 3POS
929834-07-32-RK Image
  • Μέρος#:929834-07-32-RK
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 34POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 2POS