929834-05-34-RK
929834-05-34-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929834-05-34-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929834-05-34-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 34POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 929834-05-34-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 34POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.945" (24.00mm)