929834-02-21-RK
929834-02-21-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929834-02-21-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929834-02-21-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929834-02-21-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.100" (2.54mm) Τερματισμός ασπίδας Square
Σειρά 929 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα -
Pitch - Σύνδεσμος - Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.210" (5.33mm)
Άλλα ονόματα 929834E-02-21 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 21
Αριθμός Επαφές - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 929834-02-21-RK Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin Ύψος μόνωσης 0.545" (13.84mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 21 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.235" (5.97mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Tin Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 200µin (5.08µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Τύπος υποδοχής Header, Breakaway