929710-06-04-RK
929710-06-04-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929710-06-04-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929710-06-04-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 8POS STR DL .100 TIN
Product parameter
Αριθμός μέρος 929710-06-04-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 8POS STR DL .100 TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104540 pcs Φύλλο δεδομένων 929 Series, Pin Strip Header, Single/Dual Row Data
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 1.128" (28.65mm)
Αλλα ονόματα 00076308025656
3M156366-08
929710-06-04-RK-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 8 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 8 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.710" (18.03mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.318" (8.08mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 200.0µin (5.08µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
929710-06-09-RK Image
  • Μέρος#:929710-06-09-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER 18PS STR DL .100 TIN
  • Σε απόθεμα:81982
929710-03-36 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 DUAL STR 72POS
929710-06-07-RK Image
  • Μέρος#:929710-06-07-RK
  • Περιγραφή:CONN HEADER 14PS STR DL .100 TIN
929710-06-04 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER 6POS STR DL .100 TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 4POS STR DL .100 TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 2POS STR DL .100 TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 10PS STR DL .100 TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 16PS STR DL .100 TIN