929700-06-11-RK
929700-06-11-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929700-06-11-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929700-06-11-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 11POS STR .100" TIN
Product parameter
Αριθμός μέρος 929700-06-11-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 11POS STR .100" TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 1.128" (28.65mm)
Αλλα ονόματα 3M156852-11 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 11 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.710" (18.03mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.318" (8.08mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Σχετικά προϊόντα
929700-06-13-RK Image
  • Μέρος#:929700-06-13-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER 13POS STR .100" TIN
  • Σε απόθεμα:93317
929700-06-06-RK Image
  • Μέρος#:929700-06-06-RK
  • Περιγραφή:CONN HEADER 6POS STR .100" TIN
  • Σε απόθεμα:151267
929700-06-13 Image
929700-06-09 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER 9POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 14POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 15POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 12POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 8POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 16POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 10POS STR .100" TIN
  • Περιγραφή:CONN HEADER 7POS STR .100" TIN