929500-01-35-RK
929500-01-35-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929500-01-35-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929500-01-35-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 35POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929500-01-35-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 35POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.100" (2.54mm) Τερματισμός ασπίδας Square
Σειρά 929 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα -
Pitch - Σύνδεσμος - Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.130" (3.30mm)
Άλλα ονόματα 929500E-01-35 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 35
Αριθμός Επαφές - τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 929500-01-35-RK Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin Ύψος μόνωσης -
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 35 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 35POS τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.295" (7.49mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Tin Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 200µin (5.08µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.110" (2.79mm) Τύπος υποδοχής Header, Breakaway
Πραγματική διάμετρος Black
Σχετικά προϊόντα
929500-01-36-RK Image
  • Μέρος#:929500-01-36-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 36POS
  • Σε απόθεμα:74890
929500-01-35 Image
  • Μέρος#:929500-01-35