929500-01-27-RK
929500-01-27-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929500-01-27-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929500-01-27-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 27POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929500-01-27-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 27POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 929500E-01-27 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 27 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.110" (2.79mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 27 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.295" (7.49mm)
Σχετικά προϊόντα
929500-01-31-RK Image
  • Μέρος#:929500-01-31-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 31POS
  • Σε απόθεμα:67836
929500-01-29-RK Image
  • Μέρος#:929500-01-29-RK
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 29POS
  • Σε απόθεμα:70588
929500-01-25 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 25POS
929500-01-24 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 24POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 32POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS