929500-01-13-RK
929500-01-13-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929500-01-13-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929500-01-13-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 13POS
Product parameter
Αριθμός μέρος 929500-01-13-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 13POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 929500E-01-13 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 13 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.110" (2.79mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 13 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.295" (7.49mm)
Σχετικά προϊόντα
929500-01-10-RK Image
  • Μέρος#:929500-01-10-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 10POS
  • Σε απόθεμα:150366
929500-01-10 Image
  • Μέρος#:929500-01-10
929500-01-17 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 17POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS
929500-01-15-RK Image
  • Μέρος#:929500-01-15-RK
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 9POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 8POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 16POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS