929400-01-12-RK
929400-01-12-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 929400-01-12-RK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 929400-01-12-RK
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 929400-01-12-RK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.535" (13.59mm)
Αλλα ονόματα 929400E-01-12 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.110" (2.79mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.295" (7.49mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header, Breakaway εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
929400-01-11-RK Image
  • Μέρος#:929400-01-11-RK
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 11POS
  • Σε απόθεμα:167373
929400-01-08 Image
  • Μέρος#:929400-01-08
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 8POS
929400-01-15-RK Image
  • Μέρος#:929400-01-15-RK
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS
929400-01-13 Image
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 13POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 9POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS
  • Περιγραφή:CONN HEADER .100 SNGL STR 17POS