Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 8R37-N002
8R37-N002
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8R37-N002 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8R37-N002
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 8R37-N002 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4004 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel
Σειρά 8000 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 00051115598135
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A