Σπίτι > Προϊόντα > Ταινίες, κόλλες, υλικά > Ταινία > 8959-50MMX50M
8959-50MMX50M
8959-50MMX50M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8959-50MMX50M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8959-50MMX50M
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE FILAMENT CLR 1.97"X 54.7YDS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8959-50MMX50M Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 3801 pcs Φύλλο δεδομένων 8959 Bi-Direct Filament Tape
Κατηγορία Ταινίες, κόλλες, υλικά Πλάτος 1.97" (50.00mm)
Χρήση General Purpose Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας -
Πάχος - Αυτοκόλλητα - Πάχος 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)