Σπίτι > Προϊόντα > Ταινίες, κόλλες, υλικά > Ταινία > 8958-50MMX50M
8958-50MMX50M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8958-50MMX50M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8958-50MMX50M
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE PACKAGING 50MM X 50M RUBBER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 8958-50MMX50M Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE PACKAGING 50MM X 50M RUBBER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5312 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ταινίες, κόλλες, υλικά Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας -
Πάχος - θερμική αντίσταση -
Ταινία Πλάτος - Max - ταινία Είδος -
ταινία Περιλαμβάνεται Masking θωράκιση 164' (50.0m) 54.7 yds
Σειρά - βίδα Μέγεθος Rubber
Κατάσταση RoHS Roll Υλικό πάχος 1.97" (50.00mm)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 8958-50MMX50M Περιγραφή TAPE PACKAGING 50MM X 50M RUBBER
Χρώμα - Τύπος καλωδίου Packaging
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:89588-013LF
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:CONN RCPT
  • Σε απόθεμα:30030
8957040000 Image
  • Μέρος#:8957040000
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 48V
8957190000 Image
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 110V
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 48V
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
  • Περιγραφή:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V