Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Επίπεδη κορδέλα καλώδια > 3759/50SOSF
3759/50SOSF
3759/50SOSF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3759/50SOSF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3759/50SOSF
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 500 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3759/50SOSF Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 500 pcs Φύλλο δεδομένων 3759 Series DatasheetInternal Wiring Guide
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 28 AWG
Τάση 300V θωράκιση Unshielded
Σειρά 3759 κορδέλα Πλάτος 2.450" (62.23mm)
κορδέλα Πάχος - Ακροαματικότητα UL Style 20267
Πίσσα 0.050" (1.27mm) Αλλα ονόματα 00051115600586
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός αγωγοί 50
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Μήκος 100.0' (30.48m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Black Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Αντίσταση μόνωσης 10 GOhm Πρώτη Μαέστρος Mark Red
Χαρακτηριστικά Zippable Λεπτομερής περιγραφή Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m)
μαέστρος Strand 7 Strands / 36 AWG μαέστρος Υλικό Copper, Tinned