3399-G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3399-G000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 3399-G000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 3M |
| Περιγραφή | WIREMOUNT SOCKET PREASSEMBL 26CO |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 3399-G000 | Κατασκευαστής | 3M |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 32052 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Τύπος σύρματος | Ribbon Cable |
| Gauge Wire | 26-28 AWG, Stranded or Solid | Σειρά | 3000 |
| σειρά Απόσταση | 0.100" (2.54mm) | Πίσσα | 0.100" (2.54mm) |
| Συσκευασία | Bulk | Αλλα ονόματα | 00054007818182 05400781818 80610562946 |
| Αριθμός σειρών | 2 | Αριθμός θέσεων | 26 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Χαρακτηριστικά | Feed Through | στερέωσης Τύπος | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 26 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26-28 AWG, Stranded or Solid | Επικοινωνία Τύπος | Female Socket |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 30.0µin (0.76µm) | Επικοινωνία Finish | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle | Χρώμα | Black |
| καλώδιο Καταγγελία | IDC |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
3399 - Κατασκευαστές:
Keystone Electronics Corp. - Περιγραφή:
BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
339LBA016M2ED - Κατασκευαστές:
Illinois Capacitor - Περιγραφή:
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP - Σε απόθεμα: