22-2X36YD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 22-2X36YD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 22-2X36YD |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 3M |
| Περιγραφή | TAPE ELECTRICAL BLACK 2"X 36YDS |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 22-2X36YD | Κατασκευαστής | 3M |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3433 pcs | Φύλλο δεδομένων | 22 Series Datasheet |
| Κατηγορία | Ταινίες, κόλλες, υλικά | Πλάτος | 2.00" (50.80mm) |
| Χρήση | Electrically Insulating | Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας | - |
| Πάχος - Αυτοκόλλητα | - | Πάχος | 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm) |
| Εύρος θερμοκρασίας | 176°F (80°C) | ταινία Είδος | Electrical |
| Ώρα έναρξης ζωής | Date of Manufacture | Διάρκεια ζωής | 60 Months |
| Σειρά | Scotch® 22 | Συσκευασία | Roll |
| Αλλα ονόματα | 00054007100676 05400710067 22-2X36YD-ND 3M157279 7000031346 80012017077 |
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 3 Weeks | Μήκος | 108' (32.9m) 36 yds |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Χρώμα | Black |
| Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier | PVC (Poly Vinyl Chloride) | Συγκολλητικός | Rubber |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
22-333.311D - Κατασκευαστές:
EAO - Περιγραφή:
KEYLOCK SWITCH 2 POSITIONS MAIN - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
22-28-8344 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
CONN HEADER 34POS .100 R/A GOLD - Σε απόθεμα:
22-331.111D - Κατασκευαστές:
EAO - Περιγραφή:
22-28-8345 - Κατασκευαστές:
22-3 - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SOCKET BI-PIN LAMP PERP MNT - Σε απόθεμα:
CONN HEADER 36POS .100 R/A GOLD - Σε απόθεμα: