Σπίτι > Προϊόντα > Ταινίες, κόλλες, υλικά > Ταινία > 10-5-467MP
10-5-467MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10-5-467MP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 10-5-467MP
Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE ADHSV TRNSFR CLR 10"X 5YDS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10-5-467MP Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 3317 pcs Φύλλο δεδομένων Adhesive Transfer Tape Datasheet
Κατηγορία Ταινίες, κόλλες, υλικά Πλάτος 10.00" (254.00mm)
Χρήση - Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Πάχος - Αυτοκόλλητα 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Εύρος θερμοκρασίας 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C) ταινία Είδος Adhesive Transfer